Bieganie Gdzie trzymać telefon ?

Trzymaj telefon poza zasięgiem wzroku, gdy biegasz.

Nie zostawiaj smartfona w pokoju hotelowym. Jeśli jednak to zrobisz, trzymaj go w sejfie hotelowym, a nie na ladzie. Nawet jeśli nie planujesz używać go przez cały dzień, najlepiej go wyłączyć i nosić przy sobie, aby mieć go na oku.

Unikaj bezpośredniego światła słonecznego i wysokiej temperatury. Nigdy nie zostawiaj telefonu na słońcu przez dłuższy czas. Urządzenie może się przegrzać, zmniejszając jego funkcjonalność. Przegrzane telefony będą ładować się powoli lub wcale, będą wykazywać mniejszą wydajność i wolniejsze przesyłanie danych. Niektóre urządzenia, takie jak iPhone, są zaprogramowane tak, aby wyłączały wyświetlacz, dopóki nie ostygną. Pamiętaj, aby trzymać telefon w chłodnym miejscu. Również pozostawienie go w cieniu samochodu, a nie na plaży może nie być najlepszym rozwiązaniem.

Biegłem leśną ścieżką około 21:00 i miałem przy sobie nóż zwrotnicowy, ale musiałem pomyśleć o innych rzeczach, ponieważ w naszych „rządach prawa” napastnicy mogli mnie pozwać i miałem problemy. Uwielbiam biegać nocą, kiedy ulice są puste, tylko ja, drzewa i chodnik, w całkowitym spokoju.

Umieść telefon w bezpiecznym miejscu podczas biegu.

Co powinienem zrobić, jeśli używam telefonu podczas biegania? Każdy biegacz musi mieć dobre miejsce na schowanie telefonu. Cechą takiego schowka musi być to, że nasze telefony są bezpieczne podczas całej operacji. Świetnym rozwiązaniem jest pas do biegania. Dzięki takiej opasce mamy pewność, że telefon jest w bezpiecznym miejscu. Nie musimy się martwić nagłym upadkiem czy stratą podczas biegania. Warto dodać, że ten pasek jest wodoodporny, więc możemy biegać także w deszczu czy śniegu. Pasek jest regulowany, dzięki czemu można go dopasować do grubości naszych dłoni.

Chowanie telefonu za paskiem lub stanikiem sportowym nie jest dla biegaczy. Noszenie telefonu w kieszeni jest niewygodne i denerwujące. Opaska utrzymuje telefon stabilnie i blisko ucha. Pozwala również szybko dostosować głośność podczas biegu. Istnieje kilka innych opcji trzymania telefonu w dłoni, takich jak futerał na skórzany pasek.

Oprócz uchwytu na telefon, dla wygody biegacze mogą również nosić pasek. Chociaż pasek nie pasuje do telefonu, jest to świetne miejsce na jego umieszczenie. Dzięki temu jesteś bezpieczniejszy i wygodniejszy. Dodatkowo nie musisz się martwić, że Twój telefon spadnie podczas biegu, ponieważ jest przymocowany do paska. Jeśli jesteś biegaczem, opaska na rękę nie tylko zabezpieczy Twój telefon, ale także pomoże Ci pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.