Bieganie jaki puls ?

Oceń i zmierz puls swojego działu lub firmy.

Oceniając wyświetlacz, zwróć również uwagę na to, ile danych może pomieścić i ile tarcz zegarka treningowego obsługuje zegarek jednocześnie. Im więcej pól parametrów zobaczysz naraz, tym cenniejsze informacje zwrotne otrzymasz w czasie wykonywania.

Pomiar parametrów fizjologicznych – Producenci elektroniki sportowej starają się, aby ich urządzenia mierzyły jak najwięcej metryk. Najczęściej będą to tętno, tempo, kadencja, spalone kalorie, pułap tlenowy lub suma podjazdów i zjazdów.

Po co monitorować tętno podczas ćwiczeń? Niezależnie od aktywności fizycznej wartości tętna wskazują, jak zaangażowane jest Twoje ciało w aktywność. Dzięki monitorowaniu tętna możemy stale dostosowywać intensywność treningu, aby spełnić założenia dotyczące określonych okresów ćwiczeń. Znajomość swojego tętna pozwala znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące skuteczności treningu i jakości naszej pracy.

Określ, co jest ważne dla Twojego działu lub firmy.

Jakie hobby należy umieścić w życiorysie we właściwym miejscu? Niektórzy ludzie nie zastanawiają się zbyt głęboko, a nawet pomijają ten rozdział. Inni szczerze dzielą się tym, czym naprawdę się pasjonują — i to właśnie oni przykuwają uwagę pracodawcy. Niezależnie od tego, czy masz nietypowe hobby, czy bardziej popularne, powinieneś uwzględnić je w swoim CV. Rekruterzy doskonale wiedzą, że posiadanie pasji pomaga w karierze. jak? Sprawdź 5 powodów podanych przez naszych rozmówców!

Pamiętaj więc, aby nie pisać w swoim CV niczego, co Cię nie interesuje. Na przykład: jeśli mówisz, że pasjonujesz się literaturą lub filmem, przygotuj się na bardziej szczegółowe pytania – na przykład o ulubiony gatunek lub twórcę. Jeśli nie możesz wyjaśnić i odpowiedzieć z prawdziwym entuzjazmem, rekruter może uznać, że ma do czynienia z większą liczbą frazesów wyłącznie do celów życiorysu.

My, rekruterzy, lubimy zadawać pytania o hobby, które kandydaci wymieniają w CV – wyjaśnia Kasia, która pracuje w dziale HR dużej firmy. – Dzięki temu możemy lepiej rozumieć konkretne osoby, nie tylko pracowników. Cenimy sobie, że są ludzie, którym zależy również na rozwoju osobistym, którzy potrafią w zabawny sposób organizować swój czas i dbają o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Kandydat zawsze robi bardzo dobre wrażenie, jeśli z entuzjazmem opowiada o swoich hobby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.