Gdzie biegać w Warszawie ?

Najlepsze trasy biegowe w Polsce.

Najlepsze trasy biegowe w Warszawie.

Jeśli w Twoim obszarze zainteresowania organizowane są biegi, Warszawa jest idealnym miejscem do rozpoczęcia biegu. Maraton Warszawski, Bieg Niezależny czy Powstanie Warszawskie to wyjątkowa okazja, aby pobiec w samym sercu stolicy i odwiedzić najciekawsze miejsca.

Wbrew pozorom nie trzeba uciekać z Warszawy, żeby trenować na tramwaju. W Warszawie jest kilka miejsc, które bardzo Cię zmęczą. Pierwszy to Lasek Bielański. Sam w sobie nie jest ogromny, ale ma jedną zaletę – pofałdowany teren. Odpowiednio przeprowadzając trening i odpowiednio uczestnicząc w podejściu, możesz wykonać w nim solidny krzyż. Jeśli wolisz wspinać się w bardziej cywilizowanych warunkach, obok znajduje się ulica. Podleśna biegnie pod górę.

Miejsce na mapie Warszawy z pewnością można nazwać kultowym. Jest też tor lekkoatletyczny, na którym możesz zwiększyć prędkość, a także najsłynniejsze podjazdy. Do Zamku Ujazdowskiego prowadzą również schody, które z pewnością pomogą Ci rozwinąć wytrzymałość i siłę. Krótko mówiąc – różne. Jako miejsce na rozgrzewkę lub odwrotnie – jako odpoczynek potreningowy – warto również odwiedzić pobliski Park Łazienkowski. Agrykola i jej okolice to klasyka dla każdego biegacza w stolicy – ​​jej drogę wytyczono trasami wielu organizowanych imprez biegowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.