Ile biegać dziennie ?

Ile godzin dziennie możesz pracować?

Przeciwwskazania to również brak czasu na regenerację i przedłużający się stres. Jeśli śpisz 5-6 godzin w nocy, powinieneś poczekać, aż będziesz mógł spać co najmniej 7 godzin w swoim życiu. Możesz także stworzyć plan dzienny, w czym mogą pomóc różnego rodzaju planiści.

Większość z nas potrzebuje przynajmniej jednego dnia wolnego w tygodniu. Ale nawet po 6 treningach musisz radzić sobie z oznakami zmęczenia i wypalenia. Jeśli chcesz poprawić swoją wydajność, zamień 1 lub 2 treningi tygodniowo na ogólny rozwój i zamień niektóre biegi regeneracyjne na inny rodzaj cardio, a uzyskasz lepsze wyniki.

Kiedy jest ostatni posiłek dnia? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Niektórzy uważają, że jedzenie po godzinie 18:00 nie jest zalecane. Inni uważają, że obiad należy zjeść co najmniej dwie godziny przed snem. Ostatnie badania wykazały, że oba te argumenty są błędne. Więc kiedy możemy zjeść ostatni posiłek?

Ile mil możesz przebiec w ciągu dnia?

Tak jak nie ma jednej poprawnej odpowiedzi na pytanie „jak często biegać”, tak nie ma jednej poprawnej odpowiedzi na pytanie „ile kilometrów przebiec dziennie”. Ustalenie odpowiedniego dziennego przebiegu zależy od tych samych czynników, co wybór liczby dni treningowych w tygodniu.

A może Twoim celem biegowym jest przygotowanie się do startu na 5, 10 czy 21 km? Zależy od tego, jakie są Twoje cele – ważne jest, aby odpowiedzieć na pytanie, ile kilometrów tygodniowo musisz przebiec, aby Twoja praca miała sens.

Przyjmując długość kroku około 60 do 80 cm, powinniśmy chodzić około 6 do 8 kilometrów dziennie. Dobrą wiadomością jest to, że obejmuje to wszystkie codzienne czynności, takie jak dojazd do pracy, wchodzenie po schodach, wyprowadzanie psa itp. Możesz też po prostu chodzić przez godzinę, w tym czasie powinniśmy przejść 10 000 kroków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.