Rękawiczki jednorazowe Gdzie kupić ?

Gdzie kupić rękawiczki jednorazowe?

W przeciwieństwie do ochronnych osłon twarzy, rękawic jednorazowych nie można wytwarzać w domu. A ponieważ jest to dziś konieczne, wielu sprzedawców detalicznych naciska na jak najwyższe ceny. Ktoś, kto chce kupić 100 rękawiczek nitrylowych do swoich potrzeb, zapłaci za nie nawet 199 zł na Allegro.

Oczywiście są jeszcze tańsze oferty. Niektórzy sprzedawcy oferują rękawiczki jednorazowe w cenie 1 zł za parę lub 2,40 zł za parę. Za zestaw 10 rękawic zapłacisz średnio 8 zł, 100 rękawiczek nitrylowych to minimum 80 zł, a rękawice winylowe minimum 42 zł.

Jeśli znalazłeś materiał, który pasuje zarówno do Twojej pracy, jak i wrażliwości skóry, wybierz najlepsze rękawiczki jednorazowe na calde.pl. Posiadamy szeroką gamę rękawic jednorazowych dedykowanych dla branży medycznej, przemysłowej, spożywczej i kosmetycznej.

Jednorazowe rękawiczki do użytku domowego.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów rękawic jednorazowych są te wykonane z kauczuku naturalnego (tj. lateks). Charakteryzują się dużą elastycznością, dzięki czemu bardzo dobrze dopasowują się do dłoni. Nie zakłócają czucia, nie krępują ruchów palców – pozwalają na swobodne poruszanie nimi i wykonywanie dowolnej pracy. Wyróżniamy grube lateksowe rękawiczki, które mogą pracować w domu, cienkie jednorazowe rękawiczki do gabinetów kosmetycznych lub w kontakcie z żywnością, czy też rękawiczki do ogólnego użytku medycznego – chroniące personel i pacjentów przed ewentualną infekcją.

Rękawiczki jednorazowe dostępne są w dwóch stylach: pudrowanym i bezpudrowym. Wnętrze pudrowanych rękawiczek pokryte jest mąką kukurydzianą lub talkiem. Ma to ułatwić zakładanie rękawiczek i zapobiegać poceniu się. Jednak pudrowane rękawiczki mogą pozostawiać ślady i wysuszać skórę oraz częściej wywoływać reakcje alergiczne. Rękawiczki bezpudrowe nie powodują żadnych nieprzyjemnych dolegliwości i są akceptowalne dla większości osób.

100 lateksowych rękawiczek firmy YORK. Wysokiej jakości jednorazowe rękawice ochronne w dużych opakowaniach wykonane są z wysokiej jakości lateksu. Duże i ekonomiczne opakowanie zawiera 100 pojedynczych rękawic. KOMFORT I WSZECHSTRONNOŚĆ Każda rękawica jest prawo- i leworęczna – dopasowują się bez przyklejania się do dłoni. Doskonale sprawdzają się w różnych pracach domowych, ogrodowych i innych wymagających ochrony dłoni. Lekka warstwa talku ułatwia zakładanie i zdejmowanie, a podwinięte brzegi ułatwiają ich użytkowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.