Bieganie Co daje efekty ?

Oceń, co sprawdza się w Twojej firmie.

Nie będę się powstrzymywał, powyższe stwierdzenie bardzo mnie zainspirowało. Cieszę się, że mogę pracować z tak zmotywowanym zespołem. Ale to nie wszystko! Od dwóch miesięcy prowadzę grupę początkujących, którzy robią niesamowite postępy. Niektórzy zadebiutują pod nocnym prysznicem. Jak poznać graczy Asseco Business Solutions? Zazwyczaj zaczynają od białych T-shirtów z logo firmy. Biegają z całą koncentracją, ale ze znajomymi uśmiechami. Na liście wyników poszukaj Bieganie z ABS 😉

Zmierzenie przygotowania i jego wpływu na ostateczny sukces może wydawać się trudne, ale tak nie jest. Zacznij zwracać uwagę na swój poziom przygotowania i zobacz, czy ma to wpływ na jakość Twojego treningu tego dnia. Czy możesz mieć gotowe buty, sprzęt i playlistę na noc, aby nie spieszyć się za drzwiami? Czy potrafisz rozciągać się dynamicznie przed bieganiem, a następnie statycznie po biegu? Są to proste pytania, aby odpowiedzieć sobie tak lub nie. Zapamiętaj je i sprawdź, jak przekładają się na efektywność operacyjną.

Jak widać, wybór odpowiedniego buta do biegania nie jest łatwy ze względu na wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Decydując się na zakup warto udać się do sklepu sportowego specjalizującego się w sprzęcie dla biegaczy, w którym często pracują byli lub obecni sportowcy lub biegacze i odpowiednio nam doradzić. Jeśli jednak poprosimy o pomoc w doborze butów do biegania, sprzedawca pyta tylko o interesujący nas rozmiar i kolor, nie biorąc pod uwagę pozostałych kwestii omówionych powyżej, dziękujemy i prosimy o bardziej profesjonalną obsługę, bo chodzi o nasz komfort, bezpieczeństwo i zdrowie .

Zidentyfikuj skuteczne podejście do prowadzenia firmy.

Kilka miesięcy temu pisałem, że rozpocząłem współpracę z Asseco Business Solutions. czas leci. Minęło prawie 9 miesięcy współpracy. Moim zdaniem minęło zbyt wiele czasu i mogę krótko podsumować to, co wspólnie zrobiliśmy. Trener biegowy firmy – tak to się zaczęło…😉

Dyscyplina i konsekwencja to kluczowe czynniki, które utrudniają osiągnięcie sukcesu. Utrzymując rytm treningu inwestujemy w poziom formy. Śledzenie spójności jednostek treningowych pozwala lepiej zrozumieć, co docelowo chcemy osiągnąć, jakie są nasze cele pośrednie oraz – oczywiście konieczne i najważniejsze – jak je osiągnąć. Wszystko to dotyczy również odżywienia, nawilżenia i regeneracji. Ulepszona forma jest bezpośrednio związana z zaangażowaniem w wysiłek we wszystkich aspektach biegania.

Jak jechać do nieznanego miasta, którego nie znamy, opłaca się znać jego plan z wyprzedzeniem (aby nie wędrować po jego „niebezpiecznych zakątkach” i bezpiecznie dotrzeć do wyznaczonego miejsca), więc gdy idziemy na „bieganie” podróży”, warto sporządzić plan Plan (w tym przypadku plan treningowy), który skutecznie i co najważniejsze bezpiecznie poprowadzi nas do celu, zapobiegając przetrenowaniu, kontuzji i/lub wynikającej z niemożności realizacji zbyt ambitnych założenia frustracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.