Gdzie biegać ?

Znajdź trasę do biegania w pobliżu.

Mało znana trasa, która podczas weekendowego biegu pozwoli spokojnie pokonać kolejne kilka kilometrów. Zaczynamy od ul. Nowohuckiej i biegniemy wzdłuż Wisły do ​​nasypu. Po około 8-9 kilometrach zakończyliśmy trasę we wsi Brzegi. Cała trasa to ścieżka mniej uczęszczana. Podczas porannego wybiegu jest spora szansa na zobaczenie królików, lisów czy innych jeleni :). Uwaga – wiosną w niektórych miejscach możesz napotkać wysoką trawę. Ale to nie jest problem dla biegaczy.

Kiedy zastanawiasz się, gdzie biec, kieruj się jedną prostą zasadą: bezpieczne miejsce dla pieszych. Szlak w parku, szlak turystyczny lub bieżnia na polu golfowym jest lepszy niż ulica. Podobnie miękkie powierzchnie, tj. trawa i gleba, powinny być preferowane w stosunku do bruku lub asfaltu. Postępuj zgodnie z tymi kryteriami, aby znaleźć najlepszą ścieżkę najbliżej Twojego domu.

Bliskość Akademii Sportowej zmusiła nas do umieszczenia tego miejsca na naszej liście. Tutaj znajdziesz idealnie odmierzone i wyraźnie oznaczone pętle na 1 km i 3,5 km, dzięki czemu możesz kontrolować prędkość i dystans swojego biegu. Idealne miejsce na casualowe jogging i solidne treningi.

Znajdź klub biegaczy w pobliżu.

Bieganie przez lata zyskało na popularności, a dla wielu stało się podstawową formą rekreacji. Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego typu aktywnością fizyczną, często zastanawiają się, dokąd pojechać na trening. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 10 propozycji, które naszym zdaniem są najciekawsze. Znajdziesz tu kultowe miejsca dla biegaczy, jak i te mniej popularne.

Dla tych, którzy chcą biegać po twardszym terenie, polecamy sprawdzone i przetestowane miejsca. To teren wokół Gdańskiego Stadionu Bursztynu, który od dwóch lat jest częścią trasy maratonu. Na co dzień spotykamy nie tylko biegaczy, ale także rolkarzy, bo nawierzchnia pokryta jest asfaltem. niedociągnięcie? Po pierwsze – wieje często. Nie jest zatłoczony.

Tutaj setki biegaczy trenują każdego dnia w największym parku na Rodos. Józefa Piłsudskiego. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest różnorodność terenu, tzn. można biegać po jasno oświetlonych alejkach parkowych lub po szlakach. W południowej części parku znajduje się bezpłatna bieżnia poliuretanowa o długości ponad 2 km, z wyściełaną powierzchnią i znacznikami odległości co 200 metrów. To idealne miejsce na trening szybkościowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.